ROCHEBY NORIA z Borowskich Stawów
ur. 26.10.2006 r.
CHAMPION POLSKI, CHAMPION CZECH, MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
DYPLOM UŻYTKOWOSCI II STOPNIA Z KONKURSU TROPOWCÓW
HD-B (lewy-A, prawy-B), ED-0/0, EIC-N/N (clear), prcd-PRA-N/N (clear)

Roszka jest córką Norii z drugiego miotu i wnuczką Inari. Pierwsze imię otrzymała na cześć ojca Multichampiona Rocheby SMOKESCREEN.
Roszka dostarcza nam wiele radości, wzruszeń i dumy. Championat młodzieżowy zakończyła w wieku 15 miesięcy, a w sezonie 2008 zdobyła tytuł Championa Polski, jest także w drodze do Championatu Czech, Litwy i Węgier. Ma na koncie Zwycięstwo na Wystawie Europejskiej w klasie pośredniej oraz II lokatę na Światowej Wystawie w klasie championów, ponadto wiele medali i tytułów, w tym trzy CACIB i jeden Res.CACIB.
Roszka ma bardzo dobry charakter - nastawiona na kontakt z człowiekiem, jest zawsze gotowa i chętna do wykonywania zadań. Wraz ze swym panem uczestniczyła jako "asystentka" w półrocznym kursie instruktorskim, obejmującym pracę z psami z zakresu posłuszeństwa ogólnego, obedience i pracy węchowej. Przygotowujemy się również do udziału w konkursach myśliwskich. Roszka ma uprawnienia suki hodowlanej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zrobiliśmy u dr. Siembiedy badania stawów biodrowych i łokciowych i otrzymaliśmy świadectwo zdrowia (HD-B, E - 0/0).


adres email